חוקי תעבורה חשובים בישראל שצריך להכיר

ציות לחוקי תעבורה הוא תנאי ראשוני והכרחי לעצם האפשרות לנסוע בביטחון בכבישי ישראל אף שהוא אינו תנאי מספיק (כפי שאנחנו נוכחים לדעת בתדירות גבוהה, לצערנו). חוקי תעבורה נועדו לאפשר תנועה שוטפת וסדירה בכבישים ובה בעת להגן על נהגים ועל הולכי רגל החוצים כבישים.

בשל האכיפה המוגברת של המשטרה את החוקים ועונשים כבדים המוטלים לא אחת על עברייני תנועה יש חשיבות יתרה להקפדה על חוקי התעבורה. להלן חוקים חשובים ביותר:

  1. אי חציית קו הפרדה רצוף.
  2. נסיעה במהירות המותרת בלבד.
  3. שמירת מרחק מהרכב שלפניך (הידעתם? 9% מכלל תאונות הדריכם בשנים האחרונות נגרמו כתוצאה מאי שמירת מרחק מהרכב שנסע לפני הרכב שנהגו התנגש בו).
  4. אין לעלות על הכביש בעוד הנהג תחת השפעת אלכוהול או תחת השפעת סמים.
  5. להולכי רגל יש זכות קדימה- תמיד!- במעברי חצייה.
  6. חלה חובת חגירת חגורת בטיחות על כל הנוסעים ברכב בכלל ועל הנוהגים בו בפרט.
  7. חל איסור גורף על החזקת טלפון נייד בשעת נהיגה ודיבור בו.
  8. יש לוודא כי הצמיגים ומערכת הבלמים תקינים. גם אם אין חוק המחייב זאת- מדובר בשני גורמים שתקינותם עשויה להיות מצילת חיים ומכאן נובעת החשיבות הקריטית של שמירה עליהם ותיקונם לאלתר במקרה של תקלה בהם.

חשיבות עורך דין תעבורה

Когда водители обвиняют в нарушение правил дорожного движения на всех И участие в автомобильной аварии С конкретными травмами, הדבר הראשון שנדרש מהם הוא פנייה לאלתר אל עורך דין תעבורה. ככל שהפנייה אליו נעשית סמוך יותר למועד האירוע, כך גובר הסיכוי להיעזר בו להפחתה בעונש ובמקרים מסוימים אף לזיכוי. עורך דין תעבורה מכיר היטב את החוק ואת “אזור הדמדומים” (או את הפרצות) שבו. לייעוץ שלו בעוד הנהג בזירת האירוע עשויה להיות השפעה מכרעת על מי שביצע את העבירה, כגון להימנע מהודאה באשמתו, שמירה על זכות השתיקה ועוד.

חוקי תעבורה בישראל

עודן דין תעבורה לייצוג עולים חדשים מרוסיה

Когда водители Российские иммигранты Обвиняемый в совершении преступления,, Они, конечно, нужна помощь,,iw,Адвокат движения,,iw,Общий и русско-говорящий адвокат для Израиля, в частности, движение,,iw עורך דין תעבורה בכלל ושל עורך דין דובר רוסית לענייני תעבורה בישראל בפרט. כמי ששתי השפות, רוסית ועברית, שגורות בפיו וכמי שבקיא בענייני תעבורה הוא מהווה כתובת טבעית ומועדפת על נהגים אלה ועשוי להיות קרש ההצלה שלהם במקרים שבהם הם נאשמים בביצוע עבירות תנועה בעוד יש להם נימוקים חזקים ותקפים שעשויים לשרת את העורך בין המגן עליהם ולסייע לו להשיג עבורם הקלה משמעותית בעונש ובהינתן מצבים מסוימים אף לזיכוי במשפט. – דובר רוסית.

 

Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook