3 טיפים שיעזרו לכם לקדם את העסק

כל בעל עסק יודע שעסק הוא דבר שבו יש להשקיע כל הזמן, בלי סוף, שכן השקעה זו עוזרת לנו להישאר במודעות של הלקוחות שלנו, יוצרת חשיפה, תורמת לקידומו וצמיחתו של העסק ולכן כאשר אנו מחליטים לפתוח עסק, עלינו לקחת בחשבון שמדובר בחתונה קתולית וכי עסק דורש תשומת לב תמידית. אז הנה 3 טיפים חשובים שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם וזה לא משנה אם יש לכם חברה לקידום אתרים, מכון קוסמטיקה או חברת הסעות לשדה התעופה.

רול אפ

 

  1. אימון עסקי – אין עסק שלא עומד מאחוריו בן אדם. אימון עסקי שווה לקידום אישי – עצמי. המטרה של אימון עסקי הינה מצד אחד לשמר את הקיים, את הדברים הטובים בעסק למשל העובדים שלנו או מוצר מסוים שאנו מוכרים בהצלחה ומצד שני לזהות את החולשות שלנו או שלנו בתוך העסק ולהתגבר עליהן בצורה הטובה ביותר בכדי שלא נפגע בהתפתחות שלו.
  2. ״רול – אפ״, פרויקט מדלת לדלת ושאר אמצעי פרסום לקידום העסק – אלו הן דרכים שונות שיכולות לתרום מאוד לקידום האישי של העסק מהבחינה השיווקית שלו. רול אפ הינו סוג של פוסטר המודפס ברזולוציה גבוהה אותו אנו יכולים למקם על סטנד מיוחד בכניסה לחנות שלנו, באירוע שאנחנו מארגנים כמו כנס, ערב לקוחות או השקת מוצר חדש. רול אפ יכול להתאים בזמנים של מבצעים או קידומי מכירות, בתערוכות וירידים. פרויקט מדלת לדלת הוא פרויקט שבו אנו משקיעים במטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים באזור העסקי בו אנו פועלים להכיר אותנו. אפשר לעשות זאת באמצעות שימוש במגנטים, פליירים, קופונים להנחה בתקופה מסוימת אותם נפזר בכל הבתים באזור.
  3. שיווק אינטרנטי – האינטרנט הוא כוח אדיר אותו אפשר לנצל לשיווק העסק שלנו. הדבר הכי חשוב הוא לזהות את קהלי היעד שלנו ואז לפי זה להתאים את שיטת השיווק הטובה ביותר או לשלב כמה שיטות יחד בין אם זה קידום אורגני, קידום ממומן, עמוד עסקי או דף מעריצים בפייסבוק, הקמת אתר, שליחת מיילים שיווקיים ללקוחות, פתיחת ערוץ שיווקי ביוטיוב ועוד.

קראו מידע נוסף באתר של ברוך שטרן: http://steb.co.il/

Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook