כיצד פועל חוקר פרטי במקרה של חקירת בגידה

אנשים רבים נעזרים בשירותיו של חוקר פרטי בגידות למטרות של איסוף מידע אודות בן או בת הזוג שלהם החשודים בבגידה. לרוב האנשים אין את הזמן או את האמצעים לנהל חקירה אודות בן או בת הזוג שלהם שבהם הם חושדים בבגידה. משרדי חקירות פרטיים פועלים ברישיון משרד המשפטים והם רשאים לערוך חקירות פרטיות בנושאים מגוונים לרבות חקירת בגידות. למעשה, מרבית העבודה של משרדי חקירות היא בנושא טעון זה ויש לרובם ניסיון רב בתחום.

פעולותיו של חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות מתחיל את העבודה שלו בקבלת מידע מפורט אודות החשוד על מנת שיוכל להתחקות אחריו ביעילות. מזמין החקירה מעביר לידי החוקר תצלומים עדכניים של החשוד, מידע אודות מקום העבודה שלו וחבריו, מידע אודות תחביביו ועיסוקיו השגרתיים, מידע אודות מקומות הבילוי הקבועים שלו וכדומה. לאחר קבלת כל המידע הרלוונטי מחליט החוקר באיזה שיטה לנקוט כדי לאסוף את המידע ולרוב נעשה שימוש במעקבים אחר החשוד, אך לא רק.

לצורך איסוף המידע אודות החשוד פועל החוקר בדרכים שונות לרבות:

  • חיפוש מידע אודות החשוד ברשת האינטרנט לרבות אתרים חברתיים ואחרים
  • תשאולים אודות החשוד בדרכים סמויות
  • מעקבים לאורך זמן

אפשר לומר כי מעקבים סמויים הם הדרך היעילה ביותר לאיסוף המידע הנחוץ ואלה נעשים על ידי חוקרים היוצאים למעקבים אלה בזוגות. מעקבים אלה נערכים ביום ובלילה ונעשה בהם שימוש באמצעים משוכללים לתיעוד מעשי החשוד באמצעות מצלמות מיוחדות, מכשירי הקלטה משוכללים וכדומה. לאחר איסוף כל המידע מועבר חומר החקירה ללקוח שהוא ורק הוא יכול להחליט מה לעשות בו. ויש מקרים שבהם החוקרים מגיעים למסקנה כי החשוד אינו בוגד כלל אלא שכל מעשיו היו כשרים לחלוטין.

Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook