המדריך להתאמת דלתות כניסה בסגנון עתיק

מהן דלתות כניסה בסגנון עתיק?

דלתות כניסה קלאסיות, הן דלתות המזכירות סגנון דלתות של פעם. בעבר, הדלתות היו מעוצבות בצורה כזו שהם חלקות מברזל, ללא חיפוי פורמייקה, אך יש להם בליטות  בצורה מרובעת, ועיטורי פרחים. בשנים האחרונות, חזר הטרנד של עיצוב דלתות ברזל עם בליטות, ובאמצע הדלת שמים זכוכית עם סורגים. יש לזכור שבעבר כל הכנת הדלת הייתה עשית בצורה ידנית, ואילו היום, הכנת הדלת נעשית בצורה תעשייתית.

בעבר סגנון עיצוב זה היה מקובל, וכך עוצבו דלתות הבתים בארץ. ישנן מדינות שבהן מקובל סגנון עיצוב זה כעיצוב סטנדרטי.

מתי להשתמש בדלת בסגנון עתיק, ומתי בסגנון מודרני?

דלת בסגנון עתיק: :דלת בסגנון עתיק, מתאימה מאוד לבתים פרטיים. כאשר בית פרטי בוחר דלת בסגנון עתיק, כדאי לשלב בו גם זכוכית וסורגים. אך, דלת בסגנון עתיק עם שילוב ויטראז'ים, פחות מתאימה לבית פרטי בבניין מגורים. עיצוב דלת בסגנון עתיק, מתאים ביותר לבתים המעוצבים בסגנון בוטיק. כאשר דלת הכניסה לבית נמצאת בתוך בניין מגורים, לא כדאי לבחור דלת ברזל בסגנון כבדה מדי, משום שלפעמים סגנון עתיק כבד מדי, יחרוג מהנוף של סביבה מודרנית.

ישנם בתים פרטיים בודדים. לבתים אלו מתאים מאוד דלת בסגנון עתיק. לבית בודד מאבן, כדאי לבחור דלת בסגנון עתיק, מעוצבת עם זכוכית לבנה וסורגים. כאשר בוחרים דלת כניסה לבניין אבן ישן בסגנון בוטיק, מומלץ לבחור דלת מעוצבת בסגנון עתיק עם שילוב ויטראז'ים.

סגנון דלת כניסה מודרני: ישנם בתים המעוצבים בצורה המשדרת מודרניות. הגוונים השולטים יהיו: חום כהה, לבן, שחור. לבתים אלו, מתאים יותר דלת כניסה מודרנית, העשויה מחיפוי פורמייקה, ומתאימה לגווני העיצוב של הבית.

מתי להתאים דלת בסגנון עתיק לבית מלון?

כאשר באים לבחור דלת כניסה לבית מלון, כדאי לשים לב מה העיצוב הכללי של בית המלון. כאשר בית המלון מעוצב בצורה מודרנית, עם דגלים של מדינות אחרות, ומיועד לתיירות חוץ, מומלץ לשים בכניסה דלת מסתובבת, ואת דלתות הפנים לעצב בסגנון מודרני.

כאשר בית המלון הוא בסגנון בוטיק, מומלץ לבחור בדלת כניסה בסגנון עתיק. כאשר בית המלון נמצא בתוך בניין אבן, מתאימה רק דלת בסגנון עתיק. לדלת של בית מלון בסגנון בוטיק, מומלץ לבחור דלת עתיקה בשילוב ויטראז'ים.

לאיזה סוגי משרדים מתאימה דלת בסגנון עתיק?

באופן כללי, משרדים צריכים לשדר רשמיות, ולכן לרוב המשרדים, מתאימה דלת כניסה בסגנון מודרני. אבל, למשרדים בתחום העיצוב, האומנות, והאדריכלות, מתאימה דלת בסגנון עתיק. למשרדים אלו, מומלץ לבחור דלת מעוצבת היטב, עם סורגים יפים ושילוב ויטראז'ים. למשרדים אלו, לא תתאים דלת בסגנון מודרני, משום שאופי השירות אותו מעניק המשרד, שונה מהתחושה המשדרת דלת מודרנית. אך, מאידך, משרדים אלו זקוקים לדלת מעוצבת היטב. לכן, דלת בסגנון עתיק עם ויטראז', תחשב למכובדת, ותיתן רושם חיובי על בית העסק.

בחברת דלתות שערי ברכה יש צוות של דוברי רוסית אשר ילוו אתכם לאורך כל תהליך בחירת הדלתות כניסה ופנים. צרו עימנו קשר במספר 03-550-0596

 

Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook